تلفن گویا: 4701

راهنمای خرید

 با تشکر از انتخاب پردیس سینمایی کورش امیدواریم لحظات خوب و مفرحی را در این مجموعه سپری نمایید

مراحل خرید:
 

1- از منوی اصلی سایت گزینه " خرید بلیت " را انتخاب کرده و بعد از انتخاب سانس فیلم مورد نظر خود اقدام به خرید بلیت نمایید .

2- با کلیک بر روی دکمه رزرو بلیت وارد صفحه مشخصات شده که می‌بایست نام، ایمیل، شماره تماس (همراه) خود را وارد و سپس تعداد بلیت را انتخاب کنید و بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید .

شکل(2)
 
 
3- در مرحله بعد می توانید مطابق شکل زیر پلان سینما رو مشاهده کنید تا از خالی بودن سالن و صندلی های مورد نظر خود مطمئن شوید 
 
 
شکل (3)
4-  در مرحله بعد اطلاعات بلیت اننخاب شده شما شامل : نام فیلم ، سالن ، تاریخ و روز نمایش ،سانس ، تعداد و مبلغ پرداخت شما به همراه اطلاعات شخصی (نام ، شماره تماس ، ایمیل ) نمایش داده خواهد شد .

* خواهشمندیم حتما قبل از ادامه فرایند خرید به طور کامل اطلاعات نمایش داده شده را چک نمایید .

* لازم به ذکر است سینما هیچ مسئولیتی در قبال خرید اشتباه شما نخواهد داشت .

شکل (4)


5- برای ادامه فرایند خرید بر روی دکمه " پرداخت از طریق بانک سامان یا پاسارگاد " کلیک نمایید

شکل(5)

6- به صفحه بانک (سامان ) رفته و با استفاده از کارت بانکی که دارای رمز دوم (رمز اینترنتی) و کد CVV2 می باشد، مبلغ بلیت را پرداخت نمایید.
بعد از پرداخت با کلیک بر روی " تکمیل فرایند خرید " به سایت بازمی‌گردید و کد رزرو هشت رقمی به شما داده خواهد شد و باید صندلی خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب صندلی ایمیل تایید و پیامک کد رزرو برای شما ارسال می‌گردد.

رزرو شما در اینجا به پایان رسیده و کافی است قبل از شروع سانس به گیشه سینما (واقع در طبقه سوم مجتمع )مراجعه کرده و با وارد نمودن کد رزرو خود در دستگاههای مکانیزه تعبیه شده در جنب گیشه بلیت خود را با همان شماره صندلی که خودتان انتخاب کرده بودید، دریافت نمایید.

*  در مرحله انتخاب صندلی، ممکن است ارتباط با سرور سینما برقرار نگردد و امکان انتخاب صندلی غیرفعال باشد در این حالت کد رزرو خود را یادداشت نموده و در زمان دیگری از طریق لینک پیگیری خرید در بالای سایت، اقدام به انتخاب صندلی خود نمایید. توجه داشته باشید که انتخاب صندلی را حتما باید انجام دهید تا در هنگام دریافت بلیت از گیشه دچار مشکل نشوید.

*  در صورت عدم انتخاب صندلی توسط شما در صورت موجود بودن صندلی خالی، صندلی ها توسط اپراتور سینما انتخاب خواهد شد ، لازم به ذکر است اپراتور هیچ مسوولیتی در خصوص انتخاب صندلی های شما نخواهد داشت .

در صورتی که هنگام خرید به هر دلیلی مراحل خرید تکمیل نگردید (کد رزرو دریافت نکردید)، به این معنی است که خریدی برای شما مربوط به فیلم مورد نظران ثبت نشده است. مبلغ   کسر شده نیز پس از رفع مغایرتهای بانکی ظرف 24 ساعت از سوی بانک به حساب شما برگشت داده میشود.

* در صورت بروز مشکل حتما با  تلفن: 4701 تماس بگیرید.