تلفن گویا: 4701

برگزاری اولین اکران فیلم سینمایی «آن سوی ابرها» با حضور هنرمندان

 اولین اکران فیلم سینمایی آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی شب گذشته دوشنبه 23 بهمن با حضور هنرمندان در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فیلم آن سوی ابرها ،مجید مجیدی کار گردان فیلم پیش از آغاز نمایش این فیلم گفت :فیلم آن سوی ابرها محصول سرمایه گذاری مشترک ایران و هند است برخی از عوامل فیلم همچون حسن حسندوست و محمدرضا دلپاک و مهران کاشانی از سینمای ایران ما را در ساخت فیلم همراهی کردند و بیشتر عوامل از سینمای هند بودند و فیلم نیز در هند ساخته شد. 
وی ادامه داد : سینمای ایران طی سالهای گذشته نشان داده است که ظرفیتهای بسیاری دارد و این ظرفیتها این امکان را دارد که بتواند جهانی تر شود وحضور سینماگران ایرانی  در کشورهای دیگر برای فیلمسازی  می تواند باعث رونق اقتصادی سینمای ایران شود. 
مجیدی با اشاره به اینکه سینما در هند یک صنعت جدی است گفت : هم اکنون در هند سالی حدود  3 هزار فیلم ساخته می شود و امروز سینما در هند رشد بسیار عجیبی کرده است البته در هند سینماگران ایرانی  بسیار شناخته شده  هستند و طرفدار دارند در هند سینماگران ایرانی از سایر سینماگران سایر کشورها بیشتر شناخته شده هستند
کار گردان فیلم آن سوی ابرها ادامه داد : امیدوارم این فیلم بتواند برای سینمای ایران ظرفیت سازی کند و قدمی باشد که بتوانیم اندیشه و نگاههمان  را به آن سوی مرزها ببریم و زمینه ساخت و نمایش و اکران گسترده فیلمهای ایرانی را از این طریق فراهم کنیم .
وی ادامه داد : یکی از دغدغه های اصلی من همیشه این بوده است که بتوانیم فیلمهای سینمای ایران را اکران جهانی کنیم و فراتر از جشنواره ها حرکت کنیم  زیرا سینمای ایران در جشنواره های  جهانی توفیقات زیادی داشته است و امروز فرصتی است که سینمای ایران از جشنواره های  جهانی عبور کند و به سمت اکران جهانی حرکت کند تا آورده فرهنگی و اقتصادی خوبی داشته باشد
وی همچنین با تشکر از رسانه ها گفت :  رسانه ها همیشه از سینمای ایران حمایت می کنند و رسانه های سینمایی را  جدا از سینما نمی دانیم و عضو خانواده سینمای ایران هستند.
فیلم سینمایی آن سوی ابر ها به کارگردانی مجید مجیدی از هفته آینده در سینماهای سراسر کشور اکران می شود.در این مراسم چهره‌هایی چون محمدرضا صابری، غلامرضا موسوی، رضا میر کریمی، کمال تبریزی، مرتضی علی‌عباس میرزایی، لعیا عباس میرزایی، ایرج رامین فر، ستار اورکی، حبیب ایل بیگی ، محمدرضا دلپاک، حسن حسندوست، مرتضی شایسته، مصطفی شایسته، بهرام توکلی، فرید سجادی‌حسینی ، مهدی بدرلو، مجید مطلبی، جواد نوروز بیگی ، مسعود فراستی، کیهان ملکی، حمیدرضا قطبی، علی ژکان، ابراهیم ایرج زاد، مصطفی تقی‌زاده، محسن قرایی، علی آشتیانی، فرشته صدر عرفایی، پیمان قاسم خانی، علی اسد زاده، کامران مجیدی،ع لی مردانه، شادمهر راستین و ... حضور داشتند.
عکس: مسعود ساکی