آمادگی پردیس سینمایی کورش برای میزبانی از جشنواره فیلم فجر
1398/11/12

امیر منصور جمشیدی از آمادگی این پردیس برای برگزاری جشنواره فیلم فجر و میزبانی از مخاطبان این رویداد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، امیر منصور جمشیدی مدیرعامل پردیس سینمایی کورش در خصوص آمادگی این مجموعه برای میزبانی از مخاطبان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: مجموعه سینمایی کورش با توجه به برنامه‌ای که از سوی دبیرخانه دریافت کرده، تمام تجربه و توان موجود خود را بر روی برگزاری هر چه بهتر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر معطوف کرده است. پردیس سینمایی کورش از روز شنبه 12 بهمن‌ماه با تخصیص شش سالن با ظرفیت پذیرش بیش از 1600 تماشاگر آماده خدمات‌دهی به علاقمندان این رویداد بزرگ هنری است.

وی در خصوص تجهیزات سالن‌های سینما کورش نیز گفت: سالن‌های اختصاص داده شده به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر تماما از استانداردهای روز دنیا پیروی کرده و تجهیزاتی که در آنها به کاربرده شده است فضایی خاطره‌انگیز و به یادماندنی را برای مخاطبان از نظر تصویر و صدا رقم خواهد زد.

جمشیدی از ایجاد ستاد خبری به مناسبت آغاز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی کورش خبر داد و گفت: با توجه به حضور هنرمندان و مخاطبان بسیار و اتفاقاتی که در حواشی این رویداد رقم خواهد خورد، امسال تصمیم گرفتیم تا یک ستاد خبری با حضور عکاسان، فیلمبرداران و خبرنگاران خبره تشکیل شود تا مخاطبین و علاقمندان سینما از اخبار این رویداد بصورت روزانه باخبر شوند. محتوای تولید شده علاوه بر انتشار در فضاهای مجازی مختلف پردیس سینمایی کورش مانند وب سایت، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و... در اختیار رسانه‌های معتبر خبری نیز قرار خواهند گرفت.

ایشان در انتها با ابراز امیدواری از برگزاری مناسب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: امیدوارم امسال شاهد حضور گسترده‌تر هنرمندان، مخاطبان و علاقمندان به هنر سینما در پردیس سینمایی کورش باشیم. تمام سعی و تلاش تیم اجرایی ما تا به امروز بر این بوده تا با ایجاد شرایطی مناسب، میزبانی شایسته برای علاقمندان به جشنواره فیلم فجر باشیم.

سایر اخبار

بزگشایی مجدد پردیس سینمایی کورش 1399/10/29بزگشایی مجدد پردیس سینمایی کورش

به اطلاع همراهان پردیس سینمایی کورش می رسانیم، پردیس سیمایی کورش از تاریخ 1399/10/23 آماده خدمت رسانی می باشد. ...

ادامه
تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته 1399/07/13تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته

به‌دنبال استمرار وضعیت قرمز در استان تهران، کلیه سالن‌های تئاتر و سینما در پایتخت از امروز تا پایان روز ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . با اعلام معاون استاندار تهران مبنی‌بر اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در پایتخت برای کنترل شیوع ویروس کرونا و عبور از وضعیت قرمز، کلیه سالن‌های سینما و تئاتر در تهران، تا تاریخ ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . سالن‌های سینما و تئاتر پیش از این و همزمان با موج اول کرونا از تاریخ ۳ اسفندماه سال ۹۸ تعطیل شده بود. فعالیت کلیه مراکز هنری با عبور از موج اول از ابتدای تیرماه امسال از سر گرفته شد. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم پیشی میشی 1399/07/10اکران مردمی فیلم پیشی میشی

چهار شنبه9 مهر ماه اکران اکران مردمی فیلم پیشی میشی با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه