اکران خصوصی سریال مانکن در پردیس کورش برگزار شد
1398/06/02

 

سریال «مانکن» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی که از امروز دوم شهریورماه وارد شبکه نمایش خانگی شد شب گذشته با برگزاری اکران خصوصی در پردیس کورش از اولین قسمت این سریال رونمایی کردند.

محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی و امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کیقبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج و با حضور الهام پاوه نژاد، رضا توکلی و همایون ارشادی و با هنرمندی لیندا کیانی و شبنم قلی خانی و معرفی محمد صادقی و عارفه معماریان در این سریال نقش آفرینی دارند.

گفتنی است، اکران افتتاحیه «مانکن» نیز شب گذشته در پردیس سینمایی کورش با استقبال مخاطبان برگزار و حسین سهیلی زاده کارگردان این سریال گفت: بیست سال است که با ایرج محمدی همکاری دارم و قطعا او ازمن ستون تر است و من باید به او تکیه کنم.

وی با بیان اینکه سریال «مانکن» روزهای پایانی فیلمبرداری را می‌گذراند، افزود: نکنه مهم این است که در بازار فیلم های نمایش خانگی مردم نسبت به این آثار بدبین شده اند زیرا تصورمیکنند که ممکن است برخی سریال ها پایان نداشته باشد و همین موضوع موجب می شود تا بازار کار سریال های نمایش خانگی خراب شود. 

کارگردان این مجموعه نمایشی تاکید کرد: ازطرف همه عوامل سریال «مانکن» قول می دهم که پایان بندی سریال را ببینید زیرا هفته آینده فیلمبرداری آن به پایان خواهد رسید و به وزارت ارشاد تحویل داده می شود.

در این مراسم افرادی همچون: مریلا زارعی، همایون ارشادی، حسین پاکدل،بیژن امکانیان، فرزاد فرزین، نازنین بیاتی، منوچهر هادی، امیرحسین آرمان، نگار عابدی ، رابعه مدنی، شبنم قلی خانی، سپیده خداوردی، نفیسه روشن و لیندا کیانی حضور داشتند.

سایر اخبار

پردیس سینمایی کورش 27 آبان باز است 1398/08/27پردیس سینمایی کورش 27 آبان باز است

به اطلاع می رساند پردیس سینمایی و مجتمع کورش امروز دوشنبه 27 آبان باز است. ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش