اکران فوق‌العاده خورشید و روز صفر در نهمین روز
1398/11/26

 

پردیس سینمایی کورش در حالی نهمین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پشت سر گذاشت که فیلم‌های روز صفر و خورشید با سانس فوق‌العاده توانستند مخاطبان بسیاری را به سینما بکشانند.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در نهمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر هفت فیلم در سالن‌های این مجموعه به نمایش درآمد و روز صفر و خورشید به اکران فوق‌العاده رسید. 20 بهمن‌ماه کورش روز مخاطبان بسیاری را به سوی خود کشاند.

 

آبادان یازده60 و خورشیدآغازگر روز نهم

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز نهم به فیلم آبادان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت اختصاص داشت. این فیلم در دومین اکران خود در پردیس سینمایی کورش توانست مخاطبان خود را راضی از سالن خارج کند و پایانی خوب در پردیس سینمایی کورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای خود رقم زد.

اما خورشید مجید مجیدی که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد، روز فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و با اکران سانس فوق‌العاده در این پردیس سینمایی مخاطبان بسیاری را پای فیلم خود نشاند.

 

آتابای نیکی کریمی و آن شب کورش آهاری مخاطب جذب کرد

فیلم آن شب به کارگردانی کورش آهاری ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. این فیلم توانست در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در کورش طرفداران خاص خود را راضی کند.

اما آتابای به کارگردانی نیکی کریمی برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران در آمد و پایان بخش اکران‌های ساعت 19 بود و با توجه به اینکه به زبان آذری اکران می‌شد آذری زبانان بسیاری پای این فیلم نشستند و از ان لذت بردند.

 

پوست و ابر بارانش گرفته پایانی بر روز نهم کورش

در روز نهم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم پوست، بهمن و بهرام ارک بود. این فیلم با توجه به ساخت خوب و موضوعی که ارائه داد مخاطبان خود را راضی از کورش به خانه فرستاد.

اما ابر بارانش گرفته نیز در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو نیز در ساعت 21:30 اکران شد. ابر بارانش گرفته با موضوعی اجتماعی توانست بیننده‌های خود را با نگاهی متفاوت از سینما خارج کند.

 

پسرکشی برای دومین بار در کورش اکران شد

فیلم پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی که دیربه جشنواره سی و هشتم اضافه شد نیز در ساعت 23:30 مجددا در پردیس سینمایی کورش برای علاقمندان این فیلم اکران شد. در این فیلم ژاله صامتی, آرمان درویش, بهاره کیان افشار, نسیم ادبی, فرخ نعمتی, گلوریا هاردی, صحرا اسدالهی, زینب قادری, لیلا اوتادی, لیلا زارع, شهناز نصرتی, سهیل قاصدی به ایفای نقش می‌پردازند. داستان پسرکشی در دو  دهه ۴۰ و ۷۰ می گذرد و داستانی ‌معمایی از پیچیدگی‌های روابط خانواده ای است که به خاطر یک باور غلط، دهه ها دچار بحران هستند.

اما خارج از برنامه جشنواره نیز روز صفر سعید ملکان با توجه به استقبال و درخواست مخاطبان سانس فوق‌العاده ساعت 23:30 را نیز به خود اختصاص داد و روز شلوغی را برای کورش رقم زد.

سایر اخبار

تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته 1399/07/13تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته

به‌دنبال استمرار وضعیت قرمز در استان تهران، کلیه سالن‌های تئاتر و سینما در پایتخت از امروز تا پایان روز ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . با اعلام معاون استاندار تهران مبنی‌بر اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در پایتخت برای کنترل شیوع ویروس کرونا و عبور از وضعیت قرمز، کلیه سالن‌های سینما و تئاتر در تهران، تا تاریخ ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . سالن‌های سینما و تئاتر پیش از این و همزمان با موج اول کرونا از تاریخ ۳ اسفندماه سال ۹۸ تعطیل شده بود. فعالیت کلیه مراکز هنری با عبور از موج اول از ابتدای تیرماه امسال از سر گرفته شد. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم پیشی میشی 1399/07/10اکران مردمی فیلم پیشی میشی

چهار شنبه9 مهر ماه اکران اکران مردمی فیلم پیشی میشی با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 1399/07/01اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60

دوشنبه 31 شهریور ماه اکران فیلماکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه