اکران فوق‌العاده خورشید و روز صفر در نهمین روز
1398/11/26

 

پردیس سینمایی کورش در حالی نهمین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پشت سر گذاشت که فیلم‌های روز صفر و خورشید با سانس فوق‌العاده توانستند مخاطبان بسیاری را به سینما بکشانند.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در نهمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر هفت فیلم در سالن‌های این مجموعه به نمایش درآمد و روز صفر و خورشید به اکران فوق‌العاده رسید. 20 بهمن‌ماه کورش روز مخاطبان بسیاری را به سوی خود کشاند.

 

آبادان یازده60 و خورشیدآغازگر روز نهم

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز نهم به فیلم آبادان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت اختصاص داشت. این فیلم در دومین اکران خود در پردیس سینمایی کورش توانست مخاطبان خود را راضی از سالن خارج کند و پایانی خوب در پردیس سینمایی کورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای خود رقم زد.

اما خورشید مجید مجیدی که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد، روز فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و با اکران سانس فوق‌العاده در این پردیس سینمایی مخاطبان بسیاری را پای فیلم خود نشاند.

 

آتابای نیکی کریمی و آن شب کورش آهاری مخاطب جذب کرد

فیلم آن شب به کارگردانی کورش آهاری ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. این فیلم توانست در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در کورش طرفداران خاص خود را راضی کند.

اما آتابای به کارگردانی نیکی کریمی برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران در آمد و پایان بخش اکران‌های ساعت 19 بود و با توجه به اینکه به زبان آذری اکران می‌شد آذری زبانان بسیاری پای این فیلم نشستند و از ان لذت بردند.

 

پوست و ابر بارانش گرفته پایانی بر روز نهم کورش

در روز نهم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم پوست، بهمن و بهرام ارک بود. این فیلم با توجه به ساخت خوب و موضوعی که ارائه داد مخاطبان خود را راضی از کورش به خانه فرستاد.

اما ابر بارانش گرفته نیز در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو نیز در ساعت 21:30 اکران شد. ابر بارانش گرفته با موضوعی اجتماعی توانست بیننده‌های خود را با نگاهی متفاوت از سینما خارج کند.

 

پسرکشی برای دومین بار در کورش اکران شد

فیلم پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی که دیربه جشنواره سی و هشتم اضافه شد نیز در ساعت 23:30 مجددا در پردیس سینمایی کورش برای علاقمندان این فیلم اکران شد. در این فیلم ژاله صامتی, آرمان درویش, بهاره کیان افشار, نسیم ادبی, فرخ نعمتی, گلوریا هاردی, صحرا اسدالهی, زینب قادری, لیلا اوتادی, لیلا زارع, شهناز نصرتی, سهیل قاصدی به ایفای نقش می‌پردازند. داستان پسرکشی در دو  دهه ۴۰ و ۷۰ می گذرد و داستانی ‌معمایی از پیچیدگی‌های روابط خانواده ای است که به خاطر یک باور غلط، دهه ها دچار بحران هستند.

اما خارج از برنامه جشنواره نیز روز صفر سعید ملکان با توجه به استقبال و درخواست مخاطبان سانس فوق‌العاده ساعت 23:30 را نیز به خود اختصاص داد و روز شلوغی را برای کورش رقم زد.

سایر اخبار

جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
1398/11/26"خورشید" بهترین فیلم فجر / "شنای پروانه" برگزیده تماشاگران شد

مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر در سالن همایش های برج میلاد با حضور هنرمندان و مسئولان و جمع زیادی از مردم علاقه مند در حالی برگزار شد که فیلم "خورشید" مجید مجیدی بهترین فیلم و "شنای پروانه" به کارگردانی محمد کارت بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.   مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با تشکیل صفی طولانی از مهمانان غیرسینمایی به همراه بچه‌هایشان عصر سه‌شنبه، ۲۲ بهمن در مرکز همایش‌های برج میلاد برپا شد.   ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش