با حضور بازیگران و عوامل فیلم اولین اکران مردمی «مردی بدون سایه» برگزار می‌شود
1398/07/04

نمایش مردمی فیلم سینمایی مردی بدون سایه تازه ترین ساخته علیرضا رئیسیان روز پنجشنبه ساعت ۱۹ در پردیس سینمایی کورش برگزار می‌شود و جمعی از بازیگران و عوامل فیلم همراه با بینندگان به تماشای این ملودرام اجتماعی خواهند نشست.
«مردی بدون سایه» که چهارشنبه هفته گذشته به روی پرده رفته است از ابتدای اکران با استقبال خوب تماشاگران و همچنین هنرمندان روبرو شده است.
در تازه‌ترین واکنش‌ها به اکران عاشقانه رمزآلود علیرضا رئیسیان چهره های شاخص تئاتر همچون شبنم مقدمی، پانته آ پناهی ها، رضا گوران، اتابک نادری، امیر کاظمی، افشین هاشمی، کیومرث مرادی، محمد نادری، امین میری، نادر برهانی مرند، آزاده انصاری، حامد حامدیخواه، خاطره حاتمی، گروه تئاتر معاصر و تعدادی دیگر از چهره‌های شناخته شده هنری با انتشار پست‌هایی در اینستاگرام تماشای «مردی بدون سایه» را به مخاطبین خود پیشنهاد کرده اند.
پیش از این هم هنرمندان سینما همچون پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی، آزاده صمدی، گلاره عباسی، مهراوه شریفی نیا و بسیاری دیگر از بازیگران و فعالین سینما از سومین فیلم از سه گانه عاشقانه رئیسیان پس از «چهل سالگی» و «دوران عاشقی» حمایت کرده بودند.
لیلا حاتمی، علی مصفا، فرهاد اصلانی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح، به آفرید غفاریان و آویسا سجادی بازیگران اصلی «مردی بدون سایه» هستند.

سایر اخبار

سامانه های خرید اینترنتی بلیت های پردیس سینمایی کورش 1399/04/01سامانه های خرید اینترنتی بلیت های پردیس سینمایی کورش

قابل توجه همراهان پردیس سینمایی کورش با توجه به تغییراتی که در سیستم بلیت فروشی یکپارچه به وجود آمده ، در حال حاضر قسمت بلیت فروشی وبسایت پردیس سینمایی کورش غیر فعال می باشد که همکاران ما در حال رفع این مشکل می باشند. لذا خواهشمندیم کسانی که تمایل به خرید اینترنتی بلیت های سینما و برنامه های دیگر پردیس سینمایی کورش را دارند تا اطلاع ثانوی از یکی از سامانه های ایرانتیک یا سینما تیکت اقدام به تهیه بلیت نمایند. با تشکر ...

ادامه
جزئیات بازگشایی مجدد سینما ها 1399/03/27جزئیات بازگشایی مجدد سینما ها

مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی جزئیات بازگشایی سینما‌ها و چگونگی اجرای پروتکل های بهداشتی از ابتدای تیرماه را تشریح کرد.   ...

ادامه
چالش سینماها و اکران‌های آنلاین 1399/02/30چالش سینماها و اکران‌های آنلاین

ویروس کرونا با حضور خود در کشور بسیاری از کسب و کارها را تحت شعاع خود قرار داد. این امر در مورد سینماها هم صدق می‌کند. اکران سینماها بعد از شیوع کرونا در کشور تعطیل شد و همچنان مشخص نیست چه زمانی مجددا به چرخه اکران برگردد. اما این پدیده با خود سیستمی نوظهور را به همراه داشت و آن اکران آنلاین فیلم‌هایی بود که پیش از کرونا قرار بود بر پرده سینما نقش ببندند. فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا اولین فیلم سینمایی بود که دل به دریا زد و اکران آنلاین را به مرحله اجرا درآورد. گرچه در ابتدا موفق نشان می‌داد اما قاچاق و دانلود غیرقانونی فیلم در ادامه راه این فیلم را با چالش روبرو کرد. بعد از خروج نوبت به فیلم طلا رسید که اکران انلاین را امتحان کند و باید دید که اخر و عاقبت این دو فیلم بعد از اکران به کجا خواهد انجامید. در حال حاضر سوالی که برای بسیاری از اهالی سینما مطرح است این موضوع است که آیا با وجود اکران‌های آنلاین بازهم سینماها از رونق سابق برخوردار خواهند شد یا خیر؟ ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش