با حضور بازیگران و عوامل فیلم اولین اکران مردمی «مردی بدون سایه» برگزار می‌شود
1398/07/04

نمایش مردمی فیلم سینمایی مردی بدون سایه تازه ترین ساخته علیرضا رئیسیان روز پنجشنبه ساعت ۱۹ در پردیس سینمایی کورش برگزار می‌شود و جمعی از بازیگران و عوامل فیلم همراه با بینندگان به تماشای این ملودرام اجتماعی خواهند نشست.
«مردی بدون سایه» که چهارشنبه هفته گذشته به روی پرده رفته است از ابتدای اکران با استقبال خوب تماشاگران و همچنین هنرمندان روبرو شده است.
در تازه‌ترین واکنش‌ها به اکران عاشقانه رمزآلود علیرضا رئیسیان چهره های شاخص تئاتر همچون شبنم مقدمی، پانته آ پناهی ها، رضا گوران، اتابک نادری، امیر کاظمی، افشین هاشمی، کیومرث مرادی، محمد نادری، امین میری، نادر برهانی مرند، آزاده انصاری، حامد حامدیخواه، خاطره حاتمی، گروه تئاتر معاصر و تعدادی دیگر از چهره‌های شناخته شده هنری با انتشار پست‌هایی در اینستاگرام تماشای «مردی بدون سایه» را به مخاطبین خود پیشنهاد کرده اند.
پیش از این هم هنرمندان سینما همچون پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی، آزاده صمدی، گلاره عباسی، مهراوه شریفی نیا و بسیاری دیگر از بازیگران و فعالین سینما از سومین فیلم از سه گانه عاشقانه رئیسیان پس از «چهل سالگی» و «دوران عاشقی» حمایت کرده بودند.
لیلا حاتمی، علی مصفا، فرهاد اصلانی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح، به آفرید غفاریان و آویسا سجادی بازیگران اصلی «مردی بدون سایه» هستند.

سایر اخبار

تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته 1399/07/13تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته

به‌دنبال استمرار وضعیت قرمز در استان تهران، کلیه سالن‌های تئاتر و سینما در پایتخت از امروز تا پایان روز ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . با اعلام معاون استاندار تهران مبنی‌بر اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در پایتخت برای کنترل شیوع ویروس کرونا و عبور از وضعیت قرمز، کلیه سالن‌های سینما و تئاتر در تهران، تا تاریخ ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . سالن‌های سینما و تئاتر پیش از این و همزمان با موج اول کرونا از تاریخ ۳ اسفندماه سال ۹۸ تعطیل شده بود. فعالیت کلیه مراکز هنری با عبور از موج اول از ابتدای تیرماه امسال از سر گرفته شد. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم پیشی میشی 1399/07/10اکران مردمی فیلم پیشی میشی

چهار شنبه9 مهر ماه اکران اکران مردمی فیلم پیشی میشی با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 1399/07/01اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60

دوشنبه 31 شهریور ماه اکران فیلماکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه