«خاله قورباغه» در رتبه دوم جدول فروش اين هفته سینماها
1397/05/10

همزمان با استقبال رو به رشد خانواده‌ها از فیلم موزیکال «خاله قورباغه» و رسیدن آن به رتبه دوم جدول فروش هفتگی سینماها، تعداد سانس‌های نمايش اين فيلم در برخی از سينماها افزايش يافت. 

بزودی عروسك‌های اين فيلم كه توسط مرضيه محبوب طراحي و ساخته شده‌اند و کپی رایت‌شان به نام «خانه ادبیات و هنر کودکان» به ثبت رسيده، خود را برای یک اجرای تئاتری نيز آماده خواهند كرد. 
این فیلم که تبلیغات تلویزیونی‌اش چهار هفته دیرتر از زمان اکرانش آغاز شد، هفته به هفته با استقبال بيشتري از سوي خانواده‌ها و كودكان مواجه شده و توانسته پس از کمدی «هزارپا»، پرفروش‌ترین فیلم سینماهای کشور، در رتبه دوم جدول فروش هفتگی سینماها قرار بگيرد.
«خاله قورباغه» که به عنوان فیلم کودکی موزیکال روی پرده سینماهاست، توانسته در رقابت با فیلم‌هایی کمدی-اجتماعی و بهره‌مند از بازیگران سرشناس و محبوب، نظر خانواده‌ها را به خود جلب کرده و بازتاب‌های مثبت فراوانی دریافت کند. این درحالی است که عليرغم برنامه‌های اعلام شده، تاكنون هيچ گروه ويژه و متمركزی برای اكران فيلم‌های كودك و نوجوان تشكيل نشده و فيلم‌های كودك همچنان در يك رقابت نابرابر با فيلم‌های بزرگسالان، وارد ميدان اكران مي‌شوند. 
افزایش فروش «خاله قورباغه» نشان می‌دهد که خانواده‌هاي ايراني در صورت اطلاع از نمایش فیلمی مفرح و سالم برای کودکان، تماشای آن را از دست نخواهند داد.
.

سایر اخبار

ضیاءالدین دری درگذشت 1397/05/26ضیاءالدین دری درگذشت

ضیاءالدین دری، کارگردان سریال‌های «کلاه پهلوی» و «کیف انگلیسی» ساعتی قبل به دلیل عفونت پس از پیوند کبد در بیمارستان درگذشت. ...

ادامه