درخت گردو در کورش پربار شد
1398/11/15

پردیس سینمایی کورش در حالی سومین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پشت سر گذاشت که که فیلم درخت گردو به کارگردانی محمد حسین مهدویان با جهار سانس فوق‌العاده توانست مخاطبان بسیاری را به سینما بکشاند.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در سومین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شش فیلم در شش سالن این مجموعه به نمایش درآمد و درخت گردو به اکران فوق‌العاده رسید.

دشمنان و لباس شخصی شروع کننده

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز سوم به فیلم دشمنان به کارگردانی علی درخشنده اختصاص داشت. این فیلم توانست تا حدودی نظر مخاطبان را به خود جلب کند و روزی موفق داشته باشد.

اما لباس شخصی که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد بازهم مورد توجه علاقمندان به سینما قرار گرفت. کارگردان و عوامل فیلم نیز در این اکران حضور داشتند و با تماشاگران به صحبت پرداختند. ربیعی در این گفت و گو به ساخت قسمت دوم این فیلم در صورت دریافت مجوز اشاره کرد.

 

کشتارگاه و دوزیست در نوبت دوم اکران

فیلم کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. کشتارگاه که در بخش نگاه نو جشنواره حضور پیدا کرده است با نگاهی متفاوت به مشکلات اجتماعی امروز، مخاطبان را به خود جلب کرده است.

اما دو زیست که در روز اول جایگزین روز صفر شد، در اکران بر اساس برنامه از پیش تعیین شده مخاطبان بیشتری را جذب کرد و روز خوب و آرامی را پشت سر گذاشت.

 

روز بلوای درخت گردو

در روز سوم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم درخت گردو بود. این فیلم که قرار بود در ساعت 21:30 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو اکران شود با درخواست چندین برابر ظرفیت روبرو شد و همین امر مسوولین سینما را بر آن داشت تا 3 سانس فوق‌العاده برای آن در نظر بگیرند. درخت گردو در روز سوم رکورد اکران فوق‌العاده تا اینجای کار جشنواره را از آن خود کرد و مهدویان بار دیگر توانست مشتاقان هنر سینما را به کورش بکشاند.

اما روز بلوا نیز در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر نیز در ساعت 22 اکران شد. این فیلم گرچه تحت تاثیر اکران درخت گردو قرار گرفت اما با توجه به موضوع اجتماعی خود و بازی بابک حمیدیان و لیلا زارع و داریوش ارجمند توانست مخاطبان خود را به سالن سینما بکشاند.

 

سایر اخبار

جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
1398/11/26"خورشید" بهترین فیلم فجر / "شنای پروانه" برگزیده تماشاگران شد

مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر در سالن همایش های برج میلاد با حضور هنرمندان و مسئولان و جمع زیادی از مردم علاقه مند در حالی برگزار شد که فیلم "خورشید" مجید مجیدی بهترین فیلم و "شنای پروانه" به کارگردانی محمد کارت بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.   مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با تشکیل صفی طولانی از مهمانان غیرسینمایی به همراه بچه‌هایشان عصر سه‌شنبه، ۲۲ بهمن در مرکز همایش‌های برج میلاد برپا شد.   ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش