درخت گردو در کورش پربار شد
1398/11/15

پردیس سینمایی کورش در حالی سومین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پشت سر گذاشت که که فیلم درخت گردو به کارگردانی محمد حسین مهدویان با جهار سانس فوق‌العاده توانست مخاطبان بسیاری را به سینما بکشاند.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در سومین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شش فیلم در شش سالن این مجموعه به نمایش درآمد و درخت گردو به اکران فوق‌العاده رسید.

دشمنان و لباس شخصی شروع کننده

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز سوم به فیلم دشمنان به کارگردانی علی درخشنده اختصاص داشت. این فیلم توانست تا حدودی نظر مخاطبان را به خود جلب کند و روزی موفق داشته باشد.

اما لباس شخصی که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد بازهم مورد توجه علاقمندان به سینما قرار گرفت. کارگردان و عوامل فیلم نیز در این اکران حضور داشتند و با تماشاگران به صحبت پرداختند. ربیعی در این گفت و گو به ساخت قسمت دوم این فیلم در صورت دریافت مجوز اشاره کرد.

 

کشتارگاه و دوزیست در نوبت دوم اکران

فیلم کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. کشتارگاه که در بخش نگاه نو جشنواره حضور پیدا کرده است با نگاهی متفاوت به مشکلات اجتماعی امروز، مخاطبان را به خود جلب کرده است.

اما دو زیست که در روز اول جایگزین روز صفر شد، در اکران بر اساس برنامه از پیش تعیین شده مخاطبان بیشتری را جذب کرد و روز خوب و آرامی را پشت سر گذاشت.

 

روز بلوای درخت گردو

در روز سوم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم درخت گردو بود. این فیلم که قرار بود در ساعت 21:30 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو اکران شود با درخواست چندین برابر ظرفیت روبرو شد و همین امر مسوولین سینما را بر آن داشت تا 3 سانس فوق‌العاده برای آن در نظر بگیرند. درخت گردو در روز سوم رکورد اکران فوق‌العاده تا اینجای کار جشنواره را از آن خود کرد و مهدویان بار دیگر توانست مشتاقان هنر سینما را به کورش بکشاند.

اما روز بلوا نیز در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر نیز در ساعت 22 اکران شد. این فیلم گرچه تحت تاثیر اکران درخت گردو قرار گرفت اما با توجه به موضوع اجتماعی خود و بازی بابک حمیدیان و لیلا زارع و داریوش ارجمند توانست مخاطبان خود را به سالن سینما بکشاند.

 

سایر اخبار

بزگشایی مجدد پردیس سینمایی کورش 1399/10/29بزگشایی مجدد پردیس سینمایی کورش

به اطلاع همراهان پردیس سینمایی کورش می رسانیم، پردیس سیمایی کورش از تاریخ 1399/10/23 آماده خدمت رسانی می باشد. ...

ادامه
تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته 1399/07/13تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته

به‌دنبال استمرار وضعیت قرمز در استان تهران، کلیه سالن‌های تئاتر و سینما در پایتخت از امروز تا پایان روز ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . با اعلام معاون استاندار تهران مبنی‌بر اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در پایتخت برای کنترل شیوع ویروس کرونا و عبور از وضعیت قرمز، کلیه سالن‌های سینما و تئاتر در تهران، تا تاریخ ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . سالن‌های سینما و تئاتر پیش از این و همزمان با موج اول کرونا از تاریخ ۳ اسفندماه سال ۹۸ تعطیل شده بود. فعالیت کلیه مراکز هنری با عبور از موج اول از ابتدای تیرماه امسال از سر گرفته شد. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم پیشی میشی 1399/07/10اکران مردمی فیلم پیشی میشی

چهار شنبه9 مهر ماه اکران اکران مردمی فیلم پیشی میشی با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه