روز سوم پردیس کورش با درخت گردو مهدویان و روز بلوا بهروز شعیبی
1398/11/15

سومین روز اکران‌های مردمی در پردیس سینمایی کورش با دشمنان علی درخشنده آغاز می‌شود و با روز بلوا بهروز شعیبی به پایان می‌رسد.

ساعت 16 در سالن‌های گرندسینما، لاله‌زار و خورشید نو فیلم دشمنان به کارگردانی علی درخشنده اکران خواهد شد. در این اثر ویا افشار، ندا جبرئیلی و مسعود دلخواه به ایفای نقش خواهند پرداخت. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: " آدم فکر می‌کنه هر چی سن­ و سالش بالاتر میره قوی­تر میشه اما نه، ما هر روز حساس‌تر می‌شیم؛ حتی بیشتر از وقتی که جوان بودیم تنهایی و غم و شادمانی رو حس می‌کنیم با یه فرق کوچیک، می‌دونی که منظورم چیه؟ و هر دو سکوت کردند."

ساعت 16:30 نیز سالن‌های فاروس، نایاک و نادر اکران فیلم لباس شخصی امیر عباس ربیعی را شاهد خواهند بود. این فیلم که روز گذشته نیز در پردیس سینمایی کورش اکران شده است، نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد.

اما سری دوم اکران‌ها ساعت 19 در سالن‌های یک، سه و پنج با فیلم کشتارگاه ادامه پیدا خواهد کرد. این فیلم به کارگردانی عباس امینی در بخش نگاه نو در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرده است. گروه بازیگری این فیلم را مانی حقیقی، باران کوثری، امیرحسین فتحی و حسن پورشیرازی تشکیل می‌دهند.

ساعت 19:30 سالن های دو، چهار و شش نیز شاهد اکران دوزیست، برزو نیک‌نژاد هستند. این فیلم در روز اول جشنواره به دلیل عدم آماده شدن روز صفر در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد.

درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان و روز بلوا بهروز شعیبی نیز پایان بخش سومین روز اکران مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پردیس سینمایی کورش هستند. درخت گردو با مینا ساداتی ، پیمان معادی و مهران مدیری در سالن‌های یک، سه و پنج  ساعت 21:30 حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی از ان صورت گیرد.

روز بلوا بهروز شعیبی نیز در ساعت 22 در سالن‌های دو، چهار و شش با بازی بابک حمیدیان، لیلا زارع، محمد علیمحمدی، مسعود دلخواه، زکیه بهبهانی، ساغر قناعت، پاشا جمالی و داریوش ارجمند در بخش سودای سیمرغ حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

سایر اخبار

چالش سینماها و اکران‌های آنلاین 1399/02/30چالش سینماها و اکران‌های آنلاین

ویروس کرونا با حضور خود در کشور بسیاری از کسب و کارها را تحت شعاع خود قرار داد. این امر در مورد سینماها هم صدق می‌کند. اکران سینماها بعد از شیوع کرونا در کشور تعطیل شد و همچنان مشخص نیست چه زمانی مجددا به چرخه اکران برگردد. اما این پدیده با خود سیستمی نوظهور را به همراه داشت و آن اکران آنلاین فیلم‌هایی بود که پیش از کرونا قرار بود بر پرده سینما نقش ببندند. فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا اولین فیلم سینمایی بود که دل به دریا زد و اکران آنلاین را به مرحله اجرا درآورد. گرچه در ابتدا موفق نشان می‌داد اما قاچاق و دانلود غیرقانونی فیلم در ادامه راه این فیلم را با چالش روبرو کرد. بعد از خروج نوبت به فیلم طلا رسید که اکران انلاین را امتحان کند و باید دید که اخر و عاقبت این دو فیلم بعد از اکران به کجا خواهد انجامید. در حال حاضر سوالی که برای بسیاری از اهالی سینما مطرح است این موضوع است که آیا با وجود اکران‌های آنلاین بازهم سینماها از رونق سابق برخوردار خواهند شد یا خیر؟ ...

ادامه
حاج محمد کریم فضلی،بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ درگذشت 1399/02/17حاج محمد کریم فضلی،بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ درگذشت

با قلبی آکنده از غم درگذشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ جناب استاد حاج محمد کریم فضلی که در سراسر عمر شریفش به اخلاق نیک و رفتار انسانی شناخته شده بودند تسلیت عزض می نماییم و از خداوند سبحان رحمت و غفران برای ایشان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان به ویژه خانواده معزز خواهانیم. ...

ادامه
جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش