روز سوم پردیس کورش با درخت گردو مهدویان و روز بلوا بهروز شعیبی
1398/11/15

سومین روز اکران‌های مردمی در پردیس سینمایی کورش با دشمنان علی درخشنده آغاز می‌شود و با روز بلوا بهروز شعیبی به پایان می‌رسد.

ساعت 16 در سالن‌های گرندسینما، لاله‌زار و خورشید نو فیلم دشمنان به کارگردانی علی درخشنده اکران خواهد شد. در این اثر ویا افشار، ندا جبرئیلی و مسعود دلخواه به ایفای نقش خواهند پرداخت. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: " آدم فکر می‌کنه هر چی سن­ و سالش بالاتر میره قوی­تر میشه اما نه، ما هر روز حساس‌تر می‌شیم؛ حتی بیشتر از وقتی که جوان بودیم تنهایی و غم و شادمانی رو حس می‌کنیم با یه فرق کوچیک، می‌دونی که منظورم چیه؟ و هر دو سکوت کردند."

ساعت 16:30 نیز سالن‌های فاروس، نایاک و نادر اکران فیلم لباس شخصی امیر عباس ربیعی را شاهد خواهند بود. این فیلم که روز گذشته نیز در پردیس سینمایی کورش اکران شده است، نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد.

اما سری دوم اکران‌ها ساعت 19 در سالن‌های یک، سه و پنج با فیلم کشتارگاه ادامه پیدا خواهد کرد. این فیلم به کارگردانی عباس امینی در بخش نگاه نو در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرده است. گروه بازیگری این فیلم را مانی حقیقی، باران کوثری، امیرحسین فتحی و حسن پورشیرازی تشکیل می‌دهند.

ساعت 19:30 سالن های دو، چهار و شش نیز شاهد اکران دوزیست، برزو نیک‌نژاد هستند. این فیلم در روز اول جشنواره به دلیل عدم آماده شدن روز صفر در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد.

درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان و روز بلوا بهروز شعیبی نیز پایان بخش سومین روز اکران مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پردیس سینمایی کورش هستند. درخت گردو با مینا ساداتی ، پیمان معادی و مهران مدیری در سالن‌های یک، سه و پنج  ساعت 21:30 حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی از ان صورت گیرد.

روز بلوا بهروز شعیبی نیز در ساعت 22 در سالن‌های دو، چهار و شش با بازی بابک حمیدیان، لیلا زارع، محمد علیمحمدی، مسعود دلخواه، زکیه بهبهانی، ساغر قناعت، پاشا جمالی و داریوش ارجمند در بخش سودای سیمرغ حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

سایر اخبار

جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
1398/11/26"خورشید" بهترین فیلم فجر / "شنای پروانه" برگزیده تماشاگران شد

مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر در سالن همایش های برج میلاد با حضور هنرمندان و مسئولان و جمع زیادی از مردم علاقه مند در حالی برگزار شد که فیلم "خورشید" مجید مجیدی بهترین فیلم و "شنای پروانه" به کارگردانی محمد کارت بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.   مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با تشکیل صفی طولانی از مهمانان غیرسینمایی به همراه بچه‌هایشان عصر سه‌شنبه، ۲۲ بهمن در مرکز همایش‌های برج میلاد برپا شد.   ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش