روز سوم پردیس کورش با درخت گردو مهدویان و روز بلوا بهروز شعیبی
1398/11/15

سومین روز اکران‌های مردمی در پردیس سینمایی کورش با دشمنان علی درخشنده آغاز می‌شود و با روز بلوا بهروز شعیبی به پایان می‌رسد.

ساعت 16 در سالن‌های گرندسینما، لاله‌زار و خورشید نو فیلم دشمنان به کارگردانی علی درخشنده اکران خواهد شد. در این اثر ویا افشار، ندا جبرئیلی و مسعود دلخواه به ایفای نقش خواهند پرداخت. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: " آدم فکر می‌کنه هر چی سن­ و سالش بالاتر میره قوی­تر میشه اما نه، ما هر روز حساس‌تر می‌شیم؛ حتی بیشتر از وقتی که جوان بودیم تنهایی و غم و شادمانی رو حس می‌کنیم با یه فرق کوچیک، می‌دونی که منظورم چیه؟ و هر دو سکوت کردند."

ساعت 16:30 نیز سالن‌های فاروس، نایاک و نادر اکران فیلم لباس شخصی امیر عباس ربیعی را شاهد خواهند بود. این فیلم که روز گذشته نیز در پردیس سینمایی کورش اکران شده است، نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد.

اما سری دوم اکران‌ها ساعت 19 در سالن‌های یک، سه و پنج با فیلم کشتارگاه ادامه پیدا خواهد کرد. این فیلم به کارگردانی عباس امینی در بخش نگاه نو در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرده است. گروه بازیگری این فیلم را مانی حقیقی، باران کوثری، امیرحسین فتحی و حسن پورشیرازی تشکیل می‌دهند.

ساعت 19:30 سالن های دو، چهار و شش نیز شاهد اکران دوزیست، برزو نیک‌نژاد هستند. این فیلم در روز اول جشنواره به دلیل عدم آماده شدن روز صفر در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد.

درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان و روز بلوا بهروز شعیبی نیز پایان بخش سومین روز اکران مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پردیس سینمایی کورش هستند. درخت گردو با مینا ساداتی ، پیمان معادی و مهران مدیری در سالن‌های یک، سه و پنج  ساعت 21:30 حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی از ان صورت گیرد.

روز بلوا بهروز شعیبی نیز در ساعت 22 در سالن‌های دو، چهار و شش با بازی بابک حمیدیان، لیلا زارع، محمد علیمحمدی، مسعود دلخواه، زکیه بهبهانی، ساغر قناعت، پاشا جمالی و داریوش ارجمند در بخش سودای سیمرغ حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

سایر اخبار

بزگشایی مجدد پردیس سینمایی کورش 1399/10/29بزگشایی مجدد پردیس سینمایی کورش

به اطلاع همراهان پردیس سینمایی کورش می رسانیم، پردیس سیمایی کورش از تاریخ 1399/10/23 آماده خدمت رسانی می باشد. ...

ادامه
تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته 1399/07/13تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته

به‌دنبال استمرار وضعیت قرمز در استان تهران، کلیه سالن‌های تئاتر و سینما در پایتخت از امروز تا پایان روز ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . با اعلام معاون استاندار تهران مبنی‌بر اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در پایتخت برای کنترل شیوع ویروس کرونا و عبور از وضعیت قرمز، کلیه سالن‌های سینما و تئاتر در تهران، تا تاریخ ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . سالن‌های سینما و تئاتر پیش از این و همزمان با موج اول کرونا از تاریخ ۳ اسفندماه سال ۹۸ تعطیل شده بود. فعالیت کلیه مراکز هنری با عبور از موج اول از ابتدای تیرماه امسال از سر گرفته شد. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم پیشی میشی 1399/07/10اکران مردمی فیلم پیشی میشی

چهار شنبه9 مهر ماه اکران اکران مردمی فیلم پیشی میشی با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه