سه کام حبس و خوب، بد، جلف 2 رونق بخش پردیس کورش
1398/11/19

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در هفتمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شش فیلم در شش سالن این مجموعه به نمایش درآمد و سه کام حبس به اکران فوق‌العاده رسید.

بی‌صدا حلزون و سینما شهر قصه آغازگر روز هفتم

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز هفتم به فیلم بی‌صدا حلزون به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده اختصاص داشت. این فیلم توانست مخاطبان خود را راضی از سالن خارج کند و پایانی خوب در پردیس سینمایی کورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای خود رقم زد.

اما سینما شهر قصه که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد، روز آرامی را پشت سر گذاشت.

 

سه کام حبس با حضور عوامل، کورش را تسخیر کرد

فیلم سه کام حبس به کارگردانی سامان سالور ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. در این سانس کارگردان فیلم به همراه متین ستوده و سمیرا حسن‌پور در میان مخاطبان حضور یافتند و در خصوص نیاز جامعه به فیلم‌هایی با مضمون اعتیاد پرداختند. سامان سالور اعتقاد داشت که مساله اعتیاد تراژدی است که باید به آن پرداخته شود.

اما تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران در آمد و پایان بخش اکران‌های ساعت 19 بود.

 

خوب، بد، جلف 2 مثل همیشه پر مخاطب

در روز هفتم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم کمدی خوب، بد، جلف 2 بود. این فیلم به مانند بسیاری از سینماهای مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با استقبال چشمگیر مخاطبان روبرو شد و حتی کار به فروش بلیت خارج از ظرفیت نیز کشیده شد. پیمان قاسمخانی با این فیلم نشان داد که در سینمای کمدی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. این فیلم به احتمال زیاد بعد از جشنواره به اکران عمومی خواهد رسید و مخاطبان خود را به سینماها خواهد کشاند.

اما پدران نیز در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو نیز در ساعت 21:30 اکران شد. این فیلم گرچه تحت تاثیر اکران خوب، بد، جلف 2 قرار گرفت اما با توجه به موضوع اجتماعی خود که به فاصله بین نسل‌ها می‌پردازد توانست مخاطبان خود را به سالن سینما بکشاند.

 

 

سایر اخبار

جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
1398/11/26"خورشید" بهترین فیلم فجر / "شنای پروانه" برگزیده تماشاگران شد

مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر در سالن همایش های برج میلاد با حضور هنرمندان و مسئولان و جمع زیادی از مردم علاقه مند در حالی برگزار شد که فیلم "خورشید" مجید مجیدی بهترین فیلم و "شنای پروانه" به کارگردانی محمد کارت بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.   مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با تشکیل صفی طولانی از مهمانان غیرسینمایی به همراه بچه‌هایشان عصر سه‌شنبه، ۲۲ بهمن در مرکز همایش‌های برج میلاد برپا شد.   ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش