سه کام حبس و خوب، بد، جلف 2 رونق بخش پردیس کورش
1398/11/19

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در هفتمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شش فیلم در شش سالن این مجموعه به نمایش درآمد و سه کام حبس به اکران فوق‌العاده رسید.

بی‌صدا حلزون و سینما شهر قصه آغازگر روز هفتم

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز هفتم به فیلم بی‌صدا حلزون به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده اختصاص داشت. این فیلم توانست مخاطبان خود را راضی از سالن خارج کند و پایانی خوب در پردیس سینمایی کورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای خود رقم زد.

اما سینما شهر قصه که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد، روز آرامی را پشت سر گذاشت.

 

سه کام حبس با حضور عوامل، کورش را تسخیر کرد

فیلم سه کام حبس به کارگردانی سامان سالور ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. در این سانس کارگردان فیلم به همراه متین ستوده و سمیرا حسن‌پور در میان مخاطبان حضور یافتند و در خصوص نیاز جامعه به فیلم‌هایی با مضمون اعتیاد پرداختند. سامان سالور اعتقاد داشت که مساله اعتیاد تراژدی است که باید به آن پرداخته شود.

اما تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران در آمد و پایان بخش اکران‌های ساعت 19 بود.

 

خوب، بد، جلف 2 مثل همیشه پر مخاطب

در روز هفتم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم کمدی خوب، بد، جلف 2 بود. این فیلم به مانند بسیاری از سینماهای مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با استقبال چشمگیر مخاطبان روبرو شد و حتی کار به فروش بلیت خارج از ظرفیت نیز کشیده شد. پیمان قاسمخانی با این فیلم نشان داد که در سینمای کمدی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. این فیلم به احتمال زیاد بعد از جشنواره به اکران عمومی خواهد رسید و مخاطبان خود را به سینماها خواهد کشاند.

اما پدران نیز در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو نیز در ساعت 21:30 اکران شد. این فیلم گرچه تحت تاثیر اکران خوب، بد، جلف 2 قرار گرفت اما با توجه به موضوع اجتماعی خود که به فاصله بین نسل‌ها می‌پردازد توانست مخاطبان خود را به سالن سینما بکشاند.

 

 

سایر اخبار

چالش سینماها و اکران‌های آنلاین 1399/02/30چالش سینماها و اکران‌های آنلاین

ویروس کرونا با حضور خود در کشور بسیاری از کسب و کارها را تحت شعاع خود قرار داد. این امر در مورد سینماها هم صدق می‌کند. اکران سینماها بعد از شیوع کرونا در کشور تعطیل شد و همچنان مشخص نیست چه زمانی مجددا به چرخه اکران برگردد. اما این پدیده با خود سیستمی نوظهور را به همراه داشت و آن اکران آنلاین فیلم‌هایی بود که پیش از کرونا قرار بود بر پرده سینما نقش ببندند. فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا اولین فیلم سینمایی بود که دل به دریا زد و اکران آنلاین را به مرحله اجرا درآورد. گرچه در ابتدا موفق نشان می‌داد اما قاچاق و دانلود غیرقانونی فیلم در ادامه راه این فیلم را با چالش روبرو کرد. بعد از خروج نوبت به فیلم طلا رسید که اکران انلاین را امتحان کند و باید دید که اخر و عاقبت این دو فیلم بعد از اکران به کجا خواهد انجامید. در حال حاضر سوالی که برای بسیاری از اهالی سینما مطرح است این موضوع است که آیا با وجود اکران‌های آنلاین بازهم سینماها از رونق سابق برخوردار خواهند شد یا خیر؟ ...

ادامه
حاج محمد کریم فضلی،بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ درگذشت 1399/02/17حاج محمد کریم فضلی،بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ درگذشت

با قلبی آکنده از غم درگذشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ جناب استاد حاج محمد کریم فضلی که در سراسر عمر شریفش به اخلاق نیک و رفتار انسانی شناخته شده بودند تسلیت عزض می نماییم و از خداوند سبحان رحمت و غفران برای ایشان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان به ویژه خانواده معزز خواهانیم. ...

ادامه
جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش