سه کام حبس و خوب، بد، جلف 2 رونق بخش پردیس کورش
1398/11/19

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در هفتمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شش فیلم در شش سالن این مجموعه به نمایش درآمد و سه کام حبس به اکران فوق‌العاده رسید.

بی‌صدا حلزون و سینما شهر قصه آغازگر روز هفتم

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز هفتم به فیلم بی‌صدا حلزون به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده اختصاص داشت. این فیلم توانست مخاطبان خود را راضی از سالن خارج کند و پایانی خوب در پردیس سینمایی کورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای خود رقم زد.

اما سینما شهر قصه که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد، روز آرامی را پشت سر گذاشت.

 

سه کام حبس با حضور عوامل، کورش را تسخیر کرد

فیلم سه کام حبس به کارگردانی سامان سالور ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. در این سانس کارگردان فیلم به همراه متین ستوده و سمیرا حسن‌پور در میان مخاطبان حضور یافتند و در خصوص نیاز جامعه به فیلم‌هایی با مضمون اعتیاد پرداختند. سامان سالور اعتقاد داشت که مساله اعتیاد تراژدی است که باید به آن پرداخته شود.

اما تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران در آمد و پایان بخش اکران‌های ساعت 19 بود.

 

خوب، بد، جلف 2 مثل همیشه پر مخاطب

در روز هفتم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم کمدی خوب، بد، جلف 2 بود. این فیلم به مانند بسیاری از سینماهای مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با استقبال چشمگیر مخاطبان روبرو شد و حتی کار به فروش بلیت خارج از ظرفیت نیز کشیده شد. پیمان قاسمخانی با این فیلم نشان داد که در سینمای کمدی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. این فیلم به احتمال زیاد بعد از جشنواره به اکران عمومی خواهد رسید و مخاطبان خود را به سینماها خواهد کشاند.

اما پدران نیز در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو نیز در ساعت 21:30 اکران شد. این فیلم گرچه تحت تاثیر اکران خوب، بد، جلف 2 قرار گرفت اما با توجه به موضوع اجتماعی خود که به فاصله بین نسل‌ها می‌پردازد توانست مخاطبان خود را به سالن سینما بکشاند.

 

 

سایر اخبار

اکران مردمی فیلم پیشی میشی 1399/07/10اکران مردمی فیلم پیشی میشی

چهار شنبه9 مهر ماه اکران اکران مردمی فیلم پیشی میشی با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 1399/07/01اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60

دوشنبه 31 شهریور ماه اکران فیلماکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه
 بلیت نیم‌ بهای سینماها در روز ملی سینما 1399/06/16 بلیت نیم‌ بهای سینماها در روز ملی سینما

 بلیت نیم‌ بهای سینماها در روز ملی سینما اکران «روزهای نارنجی» از ۲۶ شهریور . مرتضی شایسته سخنگوی شورای صنفی نمایش عنوان کرد که به مناسبت روز ملی سینما برابر با ۲۱ شهریورماه بلیت سینماها نیم بها می‌شود. . مرتضی شایسته سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه امروز ۱۶ شهریورماه شورا به مهر گفت: در جلسه امروز شورا مقرر شد در روز ملی سینما برابر با جمعه ۲۱ شهریورماه بلیت سینماهای سراسر کشور نیم بها شود. همچنین قرار است از نوزدهم شهریورماه «کاکا» به کارگردانی علی سراهنگ و «بی حسی موضعی» ساخته حسین مهکام روی پرده ها بیاید. . شایسته عنوان کرد: در جلسه امروز تصمیم گرفتیم فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» ساخته آرش لاهوتی و «آقای سانسور» به کارگردانی علی جبارزاده از ۲۶ شهریورماه اکران شود. . وی در پایان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نیز فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» به کارگردانی مهرداد خوشبخت اکران می‌شود.   ...

ادامه