علی سرتیپی عنوان کرد: تصویب طرح نمایش فوتبال در سینماها گامی رو به جلوست
1397/03/03

علی سرتیپی تصویب طرح نمایش فوتبال در سینماها را گامی به جلو دانسته و این‌طور توضیح داد: این اتفاق هم می‌تواند جنبه مثبت داشته باشد هم منفی. اگر در سالن‌های محدود و سانس‌های خاصی  نمایش بازی‌ها صورت بگیرد می‌تواند مردم را از خانه‌هایشان به سینماها بیاورد ولی اگر این طرح به درستی اجرا نشود و تمام سالن‌های نمایش فیلم را به خود اختصاص دهد ممکن است که در ابتدا به نفع سینماها شود اما در نهایت فیلم‌ها ضرر خواهند کرد. 

 

وی افزود: بنابر این صورت گرفتن چنین اتفاقی باید محدود برنامه ریزی  و حساب شده باشد که حتی بشود به نوعی با حضور مردم در سینماها از برگزاری چنین رویدادی برای فروش بهتر فیلم‌ها و هم چنین رونق سینماها بهره‌مند شد.

سرتیپی در پایان گفت: این طرح به صورت محدودی در گذشته اجرا شد و چون شورای صنفی نمایش موافق چنین کاری نبود اجازه آن به صورت گسترده وجود نداشت و این اتفاق که امسال رخ داده است می‌تواند گامی رو به جلو باشد و اگر بشود راجع به در آمد آن نیز تدبیر درستی داشت که به فروش فیلم‌ها لطمه‌ای وارد نشود می‌‌تواند همه چیز مثبت باشد.

سایر اخبار

اکران مردمی فیلم سینمایی تکخال 1400/03/05اکران مردمی فیلم سینمایی تکخال

روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ اکران مردمی فیلم سینمایی تکخال با حضور سحر قریشی ، امیر کربلایی زاده و عوامل دیگر فیلم با رعایت پروتکل های بهداشتی در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.   ...

ادامه
بزگشایی مجدد پردیس سینمایی کورش 1399/10/29بزگشایی مجدد پردیس سینمایی کورش

به اطلاع همراهان پردیس سینمایی کورش می رسانیم، پردیس سیمایی کورش از تاریخ 1399/10/23 آماده خدمت رسانی می باشد. ...

ادامه
تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته 1399/07/13تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته

به‌دنبال استمرار وضعیت قرمز در استان تهران، کلیه سالن‌های تئاتر و سینما در پایتخت از امروز تا پایان روز ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . با اعلام معاون استاندار تهران مبنی‌بر اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در پایتخت برای کنترل شیوع ویروس کرونا و عبور از وضعیت قرمز، کلیه سالن‌های سینما و تئاتر در تهران، تا تاریخ ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . سالن‌های سینما و تئاتر پیش از این و همزمان با موج اول کرونا از تاریخ ۳ اسفندماه سال ۹۸ تعطیل شده بود. فعالیت کلیه مراکز هنری با عبور از موج اول از ابتدای تیرماه امسال از سر گرفته شد. ...

ادامه