غوغای شنای پروانه، خروج و خون شد در روز پنجم کورش
1398/11/18

پردیس سینمایی کورش در حالی پنجمین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پشت سر گذاشت که که عوامل فیلم شنای پروانه میهمان آن بودند.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در پنجمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شش فیلم در شش سالن این مجموعه به نمایش درآمد و عوامل فیلم شنای پروانه در این پردیس سینمایی حضور پیدا کردند.

 

خوب، بد، جلف 2 آغازگر روز شلوغ کورش

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز پنجم به فیلم ارتش سری یا همان خوب، بد، جلف 2 به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی  اختصاص داشت. این فیلم با توجه به ژانر کمدی که داشت توانست ساعتها قبل از اکران مخاطبان را به پردیس سینمایی کورش بکشاند و آغازی شلوغ را برای این مجموعه رقم بزند.

اما شنای پروانه که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد با توجه به استقبال مخاطبان شاهد سانس فوق‌العاده در همان ساعت بود. عوامل این فیلم نیز در مجموعه پردیس کورش حضور پیدا کردند و در سانس فوق‌العاده ساعت 11 نیز در مقابل علاقمندان خود بر روی صحنه سینما رفتند و از فیلم و ساخت آن برای مخاطبان گفتند.شنای پروانه سانس فوق‌العاده ساعت 12 شب را نیز به خود اختصاص داد تا در این روز شلوغ با سه اکران فوق‌العاده رقابت را از دیگر اکران‌ها برباید.

 

 

سینما شهر قصه  و خروج در نوبت دوم اکران

فیلم سینما شهر قصه به کارگردانی کیوان علی‌محمدی ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. این فیلم با توجه به مضمون خود از استقبال نسبتا خوبی برخوردار بود.

خروج ابراهیم حاتمی‌کیا نیز باعث شد تا مخاطبان بسیاری به پردیس سینمایی کورش مراجعه کنند. علاقمندان ابراهیم حاتمی‌کیا شاهد فیلمی بودند که برخواسته از تفکرات و ایده این کارگردان است. خروج ابراهیم حاتمی‌کیا حرف‌های بسیاری در این دوره دارد.

 

تومان و خون شد پایانی بر روز باشکوه کورش

تومان اثری متفاوت از مرتضی فرشباف در این دوره از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که در ساعت 21:30 در سالن‌های کورش به اکران درآمد و مخاطبان تا حدودی راضی از سالن نمایش خارج شدند.

اما آخرین فیلم اکران شده بر اساس جدول روز پنجم پردیس سینمایی کورش به مسعود کیمیایی اختصاص داشت. فیلم خون شد علاقمندان را به سالن‌های کورش کشاند و توانست شبی به یاد ماندنی برای ااین پردیس سینمایی رقم بزند.

روز چهارشنبه پردیس کورش با توجه به اکران‌های جدول روز پر رفت و آمدی را به خود دید.

 

سایر اخبار

اکران مردمی فیلم پیشی میشی 1399/07/10اکران مردمی فیلم پیشی میشی

چهار شنبه9 مهر ماه اکران اکران مردمی فیلم پیشی میشی با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 1399/07/01اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60

دوشنبه 31 شهریور ماه اکران فیلماکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه
 بلیت نیم‌ بهای سینماها در روز ملی سینما 1399/06/16 بلیت نیم‌ بهای سینماها در روز ملی سینما

 بلیت نیم‌ بهای سینماها در روز ملی سینما اکران «روزهای نارنجی» از ۲۶ شهریور . مرتضی شایسته سخنگوی شورای صنفی نمایش عنوان کرد که به مناسبت روز ملی سینما برابر با ۲۱ شهریورماه بلیت سینماها نیم بها می‌شود. . مرتضی شایسته سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه امروز ۱۶ شهریورماه شورا به مهر گفت: در جلسه امروز شورا مقرر شد در روز ملی سینما برابر با جمعه ۲۱ شهریورماه بلیت سینماهای سراسر کشور نیم بها شود. همچنین قرار است از نوزدهم شهریورماه «کاکا» به کارگردانی علی سراهنگ و «بی حسی موضعی» ساخته حسین مهکام روی پرده ها بیاید. . شایسته عنوان کرد: در جلسه امروز تصمیم گرفتیم فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» ساخته آرش لاهوتی و «آقای سانسور» به کارگردانی علی جبارزاده از ۲۶ شهریورماه اکران شود. . وی در پایان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نیز فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» به کارگردانی مهرداد خوشبخت اکران می‌شود.   ...

ادامه