غوغای شنای پروانه، خروج و خون شد در روز پنجم کورش
1398/11/18

پردیس سینمایی کورش در حالی پنجمین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پشت سر گذاشت که که عوامل فیلم شنای پروانه میهمان آن بودند.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در پنجمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شش فیلم در شش سالن این مجموعه به نمایش درآمد و عوامل فیلم شنای پروانه در این پردیس سینمایی حضور پیدا کردند.

 

خوب، بد، جلف 2 آغازگر روز شلوغ کورش

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز پنجم به فیلم ارتش سری یا همان خوب، بد، جلف 2 به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی  اختصاص داشت. این فیلم با توجه به ژانر کمدی که داشت توانست ساعتها قبل از اکران مخاطبان را به پردیس سینمایی کورش بکشاند و آغازی شلوغ را برای این مجموعه رقم بزند.

اما شنای پروانه که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد با توجه به استقبال مخاطبان شاهد سانس فوق‌العاده در همان ساعت بود. عوامل این فیلم نیز در مجموعه پردیس کورش حضور پیدا کردند و در سانس فوق‌العاده ساعت 11 نیز در مقابل علاقمندان خود بر روی صحنه سینما رفتند و از فیلم و ساخت آن برای مخاطبان گفتند.شنای پروانه سانس فوق‌العاده ساعت 12 شب را نیز به خود اختصاص داد تا در این روز شلوغ با سه اکران فوق‌العاده رقابت را از دیگر اکران‌ها برباید.

 

 

سینما شهر قصه  و خروج در نوبت دوم اکران

فیلم سینما شهر قصه به کارگردانی کیوان علی‌محمدی ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. این فیلم با توجه به مضمون خود از استقبال نسبتا خوبی برخوردار بود.

خروج ابراهیم حاتمی‌کیا نیز باعث شد تا مخاطبان بسیاری به پردیس سینمایی کورش مراجعه کنند. علاقمندان ابراهیم حاتمی‌کیا شاهد فیلمی بودند که برخواسته از تفکرات و ایده این کارگردان است. خروج ابراهیم حاتمی‌کیا حرف‌های بسیاری در این دوره دارد.

 

تومان و خون شد پایانی بر روز باشکوه کورش

تومان اثری متفاوت از مرتضی فرشباف در این دوره از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که در ساعت 21:30 در سالن‌های کورش به اکران درآمد و مخاطبان تا حدودی راضی از سالن نمایش خارج شدند.

اما آخرین فیلم اکران شده بر اساس جدول روز پنجم پردیس سینمایی کورش به مسعود کیمیایی اختصاص داشت. فیلم خون شد علاقمندان را به سالن‌های کورش کشاند و توانست شبی به یاد ماندنی برای ااین پردیس سینمایی رقم بزند.

روز چهارشنبه پردیس کورش با توجه به اکران‌های جدول روز پر رفت و آمدی را به خود دید.

 

سایر اخبار

چالش سینماها و اکران‌های آنلاین 1399/02/30چالش سینماها و اکران‌های آنلاین

ویروس کرونا با حضور خود در کشور بسیاری از کسب و کارها را تحت شعاع خود قرار داد. این امر در مورد سینماها هم صدق می‌کند. اکران سینماها بعد از شیوع کرونا در کشور تعطیل شد و همچنان مشخص نیست چه زمانی مجددا به چرخه اکران برگردد. اما این پدیده با خود سیستمی نوظهور را به همراه داشت و آن اکران آنلاین فیلم‌هایی بود که پیش از کرونا قرار بود بر پرده سینما نقش ببندند. فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا اولین فیلم سینمایی بود که دل به دریا زد و اکران آنلاین را به مرحله اجرا درآورد. گرچه در ابتدا موفق نشان می‌داد اما قاچاق و دانلود غیرقانونی فیلم در ادامه راه این فیلم را با چالش روبرو کرد. بعد از خروج نوبت به فیلم طلا رسید که اکران انلاین را امتحان کند و باید دید که اخر و عاقبت این دو فیلم بعد از اکران به کجا خواهد انجامید. در حال حاضر سوالی که برای بسیاری از اهالی سینما مطرح است این موضوع است که آیا با وجود اکران‌های آنلاین بازهم سینماها از رونق سابق برخوردار خواهند شد یا خیر؟ ...

ادامه
حاج محمد کریم فضلی،بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ درگذشت 1399/02/17حاج محمد کریم فضلی،بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ درگذشت

با قلبی آکنده از غم درگذشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ جناب استاد حاج محمد کریم فضلی که در سراسر عمر شریفش به اخلاق نیک و رفتار انسانی شناخته شده بودند تسلیت عزض می نماییم و از خداوند سبحان رحمت و غفران برای ایشان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان به ویژه خانواده معزز خواهانیم. ...

ادامه
جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش