مهران مدیری و شنای پروانه در کورش غوغا به پا کردند
1398/11/26

پردیس سینمایی کورش در حالی روز دهم  و آخرین روز  از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پشت سر گذاشت که فیلم‌های شنای پروانه و خروج و درخت گردو با سانس فوق‌العاده توانستند مخاطبان را به سینما بکشانند.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در دهمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شش فیلم در سالن‌های این مجموعه به نمایش درآمد و خروج و شنای پروانه و درخت گردو به اکران فوق‌العاده رسید. 21 بهمن‌ماه کورش روز بسیار شلوغی را پشت سر گذاشت.

 

خون شد و کشتارگاه آغازگر روز دهم

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز دهم به فیلم خروج به کارگردانی مسعود کیمیایی اختصاص داشت. این فیلم در دومین اکران خود در پردیس سینمایی کورش توانست مخاطبان خود را راضی از سالن خارج کند و پایانی خوب در پردیس سینمایی کورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای خود رقم زد.

اما کشتارگاه که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد، این فیلم تحت تاثیر حضور مهران مدیری در پردیس کورش روز آرامی را پشت سر گذاشت و به اکران‌های مردمی خود در پردیس سینمایی کورش پایان داد.

 

شنای پروانه و درخت گردو کورش را شوکه کردند

دو فیلم پر مخاطب درخت گردو محمد حسین مهدویان و شنای پروانه محمد کارت در آخرین روز جشنواره با حجم بالای مخاطبان روبرو شدند و شاهد اکران سانس‌های فوق‌العاده بودند. این دو فیلم که شانس‌های بسیاری در بخش‌های مختلف برای دریافت سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر دارند حسابی غوغا به پا کردند و حضور کارگدان دو فیلم به همراه مهران مدیری نیز باعث شد تا در این سانس شاهد حضور بیشمار جمعیت در پردیس سینمایی کورش باشیم.

 

خروج اکران فوق‌العاده گرفت، دشمنان مخاطب جذب کرد

در روز دهم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم خروج ابراهیم حاتمی‌کیا  بود. این فیلم با توجه به حاشیه‌هایی که در نشست رسانه‌ای‌اش ایجاد شده بود با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبرو شد و اکران فوق‌العاده را از آن خود کرد. ابراهیم حاتمی‌کیا در شب پایانی اکران شلوغی را برای فیلم خود شاهد بود.

اما دشمنان نیز در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو نیز در ساعت 21:30 اکران شد. دشمنان با موضوعی اجتماعی توانست بیننده‌های خود را با نگاهی متفاوت از سینما خارج کند.

در کل روز پایانی در پردیس سینمایی کورش یکی از پرمخاطب‌ترین روزهای خود را در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پشت سر گذاشت و با توجه به اکران‌های فوق‌العاده تا ساعت 2 بامداد پذیرای علاقمندان به سینما در مجموعه خود بود.

 

سایر اخبار

چالش سینماها و اکران‌های آنلاین 1399/02/30چالش سینماها و اکران‌های آنلاین

ویروس کرونا با حضور خود در کشور بسیاری از کسب و کارها را تحت شعاع خود قرار داد. این امر در مورد سینماها هم صدق می‌کند. اکران سینماها بعد از شیوع کرونا در کشور تعطیل شد و همچنان مشخص نیست چه زمانی مجددا به چرخه اکران برگردد. اما این پدیده با خود سیستمی نوظهور را به همراه داشت و آن اکران آنلاین فیلم‌هایی بود که پیش از کرونا قرار بود بر پرده سینما نقش ببندند. فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا اولین فیلم سینمایی بود که دل به دریا زد و اکران آنلاین را به مرحله اجرا درآورد. گرچه در ابتدا موفق نشان می‌داد اما قاچاق و دانلود غیرقانونی فیلم در ادامه راه این فیلم را با چالش روبرو کرد. بعد از خروج نوبت به فیلم طلا رسید که اکران انلاین را امتحان کند و باید دید که اخر و عاقبت این دو فیلم بعد از اکران به کجا خواهد انجامید. در حال حاضر سوالی که برای بسیاری از اهالی سینما مطرح است این موضوع است که آیا با وجود اکران‌های آنلاین بازهم سینماها از رونق سابق برخوردار خواهند شد یا خیر؟ ...

ادامه
حاج محمد کریم فضلی،بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ درگذشت 1399/02/17حاج محمد کریم فضلی،بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ درگذشت

با قلبی آکنده از غم درگذشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ جناب استاد حاج محمد کریم فضلی که در سراسر عمر شریفش به اخلاق نیک و رفتار انسانی شناخته شده بودند تسلیت عزض می نماییم و از خداوند سبحان رحمت و غفران برای ایشان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان به ویژه خانواده معزز خواهانیم. ...

ادامه
جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش