مهران مدیری و شنای پروانه در کورش غوغا به پا کردند
1398/11/26

پردیس سینمایی کورش در حالی روز دهم  و آخرین روز  از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پشت سر گذاشت که فیلم‌های شنای پروانه و خروج و درخت گردو با سانس فوق‌العاده توانستند مخاطبان را به سینما بکشانند.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در دهمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شش فیلم در سالن‌های این مجموعه به نمایش درآمد و خروج و شنای پروانه و درخت گردو به اکران فوق‌العاده رسید. 21 بهمن‌ماه کورش روز بسیار شلوغی را پشت سر گذاشت.

 

خون شد و کشتارگاه آغازگر روز دهم

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز دهم به فیلم خروج به کارگردانی مسعود کیمیایی اختصاص داشت. این فیلم در دومین اکران خود در پردیس سینمایی کورش توانست مخاطبان خود را راضی از سالن خارج کند و پایانی خوب در پردیس سینمایی کورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای خود رقم زد.

اما کشتارگاه که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد، این فیلم تحت تاثیر حضور مهران مدیری در پردیس کورش روز آرامی را پشت سر گذاشت و به اکران‌های مردمی خود در پردیس سینمایی کورش پایان داد.

 

شنای پروانه و درخت گردو کورش را شوکه کردند

دو فیلم پر مخاطب درخت گردو محمد حسین مهدویان و شنای پروانه محمد کارت در آخرین روز جشنواره با حجم بالای مخاطبان روبرو شدند و شاهد اکران سانس‌های فوق‌العاده بودند. این دو فیلم که شانس‌های بسیاری در بخش‌های مختلف برای دریافت سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر دارند حسابی غوغا به پا کردند و حضور کارگدان دو فیلم به همراه مهران مدیری نیز باعث شد تا در این سانس شاهد حضور بیشمار جمعیت در پردیس سینمایی کورش باشیم.

 

خروج اکران فوق‌العاده گرفت، دشمنان مخاطب جذب کرد

در روز دهم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم خروج ابراهیم حاتمی‌کیا  بود. این فیلم با توجه به حاشیه‌هایی که در نشست رسانه‌ای‌اش ایجاد شده بود با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبرو شد و اکران فوق‌العاده را از آن خود کرد. ابراهیم حاتمی‌کیا در شب پایانی اکران شلوغی را برای فیلم خود شاهد بود.

اما دشمنان نیز در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو نیز در ساعت 21:30 اکران شد. دشمنان با موضوعی اجتماعی توانست بیننده‌های خود را با نگاهی متفاوت از سینما خارج کند.

در کل روز پایانی در پردیس سینمایی کورش یکی از پرمخاطب‌ترین روزهای خود را در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پشت سر گذاشت و با توجه به اکران‌های فوق‌العاده تا ساعت 2 بامداد پذیرای علاقمندان به سینما در مجموعه خود بود.

 

سایر اخبار

تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته 1399/07/13تعطیلی سینماهای کشور به مدت یک هفته

به‌دنبال استمرار وضعیت قرمز در استان تهران، کلیه سالن‌های تئاتر و سینما در پایتخت از امروز تا پایان روز ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . با اعلام معاون استاندار تهران مبنی‌بر اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در پایتخت برای کنترل شیوع ویروس کرونا و عبور از وضعیت قرمز، کلیه سالن‌های سینما و تئاتر در تهران، تا تاریخ ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود. . سالن‌های سینما و تئاتر پیش از این و همزمان با موج اول کرونا از تاریخ ۳ اسفندماه سال ۹۸ تعطیل شده بود. فعالیت کلیه مراکز هنری با عبور از موج اول از ابتدای تیرماه امسال از سر گرفته شد. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم پیشی میشی 1399/07/10اکران مردمی فیلم پیشی میشی

چهار شنبه9 مهر ماه اکران اکران مردمی فیلم پیشی میشی با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه
اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 1399/07/01اکران مردمی فیلم آبادان یازده 60

دوشنبه 31 شهریور ماه اکران فیلماکران مردمی فیلم آبادان یازده 60 با حضور بازیگران و عوامل فیلم و  عکاسان و خبرنگاران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه