هشتمین روز کورش، روز ستاره‌ها بود
1398/11/20

 

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی کورش، در هشتمین روز اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر هفت فیلم در سالن‌های این مجموعه به نمایش درآمد و روز صفر و خورشید به اکران فوق‌العاده رسید. 19 بهمن‌ماه کورش روز شلوغی را به خود دید.

 

روز بلوا و مغز استخوان آغازگر روز هشتم

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره فجر اولین اکران پردیس سینمایی کورش در روز هفتم به فیلم روزبلوا به کارگردانی بهروز شعیبی اختصاص داشت. این فیلم در دومین اکران خود در پردیس سینمایی کورش توانست مخاطبان خود را راضی از سالن خارج کند و پایانی خوب در پردیس سینمایی کورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای خود رقم زد.

اما مغزاستخوان که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، مایاک و نادر برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران درآمد، روز آرامی را پشت سر گذاشت.

 

خورشید درخشید، تعارض مخاطب جذب کرد

فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی ساعت 19 در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو به اکران درآمد. در این سانس مجید مجیدی به همراه بازیگران و عوامل فیلم خود در میان مخاطبان حضور یافتند. فیلم مجید مجیدی که بر اساس مشکلات کودکان کار ساخته شده است با اینکه دیر به جشنواره رسید اما توانست مخاطبان را با خود همراه کند و به اکران فوق‌العاده نیز دست پیدا کند. مجیدی نشان داد که هنوز به پایان دوران کاری خود نرسیده و حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

اما تعارض به کارگردانی مرتضی لطفی برای دومین بار در پردیس سینمایی کورش به اکران در آمد و پایان بخش اکران‌های ساعت 19 بود.

 

روز صفر غوغا به پا کرد، دوزیست با جواد عزتی شلوغ شد

در روز هشتم پردیس سینمایی کورش شاهد حضور تعداد بسیاری از علاقمندان به فیلم روز صفر، سعید ملکان بود. این فیلم به مانند بسیاری از سینماهای مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با استقبال چشمگیر مخاطبان روبرو شد تا سانس فوق‌العاده برای آن در نظر گرفته شود. ساعد سهیلی و مهدی باقری نیز با حضور در میان مردم بر شور و هیجان دیدن این فیلم افزودند. در این روز علاقمندانی که روز اول در پردیس سینمایی کورش موفق به دیدن این فیلم نشده بودند نیز با هماهنگی به سالن‌های مورد نظر اضافه شدند و روز صفر را به تماشا نشستند.

اما دوزیست نیز در سالن‌های گرند سینما، لاله‌زار و خورشید نو نیز در ساعت 21:30 اکران شد. دوزیست تحت تاثیر حضور جواد عزتی قرار گرفت و مخاطبان با اینکه برای سومین بار بود که این فیلم بر پرده سینما کورش اکران میشد بازهم استقبال قابل توجهی از این فیلم به عمل آوردند.

 

پسرکشی برای اولین بار در کورش اکران شد

فیلم پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی که دیربه جشنواره سی و هشتم اضافه شد نیز در ساعت 23:30 در پردیس سینمایی کورش برای علاقمندان این فیلم اکران شد. در این فیلم ژاله صامتی, آرمان درویش, بهاره کیان افشار, نسیم ادبی, فرخ نعمتی, گلوریا هاردی, صحرا اسدالهی, زینب قادری, لیلا اوتادی, لیلا زارع, شهناز نصرتی, سهیل قاصدی به ایفای نقش می‌پردازند. داستان پسرکشی در دو  دهه ۴۰ و ۷۰ می گذرد و داستانی ‌معمایی از پیچیدگی‌های روابط خانواده ای است که به خاطر یک باور غلط، دهه ها دچار بحران هستند.

در کل روز هشتم در پردیس سینمایی کورش با ستاره‌هایی چون مجید مجیدی، جواد عزتی، ساعد سهیلی، طناز طباطبایی، مهدی باقری حال و هوایی پرشور و متفاوت را تجربه کرد.

سایر اخبار

جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
1398/11/26"خورشید" بهترین فیلم فجر / "شنای پروانه" برگزیده تماشاگران شد

مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر در سالن همایش های برج میلاد با حضور هنرمندان و مسئولان و جمع زیادی از مردم علاقه مند در حالی برگزار شد که فیلم "خورشید" مجید مجیدی بهترین فیلم و "شنای پروانه" به کارگردانی محمد کارت بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.   مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با تشکیل صفی طولانی از مهمانان غیرسینمایی به همراه بچه‌هایشان عصر سه‌شنبه، ۲۲ بهمن در مرکز همایش‌های برج میلاد برپا شد.   ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش