چهارشنبه جنجالی‌ها در کورش
1398/11/16

پنجمین روز اکران‌های مردمی در پردیس سینمایی کورش در حالی آغاز خواهد شد که فیلم‌هایی که در جدول اکران این سینما قرار دارد از نظر نام و آوازه جذابیت‌های خاصی دارند.

ساعت 16:30 در سالن‌های گرندسینما، لاله‌زار و خورشید نو فیلم کمدی خوب، بد، جلف 2 ( ارتش سری) به کارگردانی پیمان قاسمخانی اکران خواهد شد. با توجه به اینکه در اکران‌های روز قبل سینماهای مردمی استقبال از این فیلم بسیار بوده است احتمال اکران فوق‌العاده برای آن پیش‌بینی می‌شود. در این فیلم پژمان جمشیدی ،سام درخشانی ،حامد کمیلی ،ریحانه پارسا ،گوهر خیراندیش ،امیرمهدی ژوله ،فرهاد آییش ،ستاره پسیانی ،مارال فرجاد ،شکیب شجره به ایفای نقش می‌پردازند که هر کدام از این نام‌ها به تنهایی می‌توانند خنده را بر لبان مخاطبان بنشانند.

 

اما فیلمی که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، نایاک و نادر اکران خواهد شد. فیلم جنجالی شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت است. بر اساس اعلام روز گذشته پردیس سینمایی کورش این فیلم با حضور عوامل آن در میان مخاطبان اکران خواهد. برای این فیلم به احتمال بسیار زیاد سانس فوق‌العاده در نظر گرفته خواهد شد. در شنای پروانه جواد عزتی، طناز طباطبایی، امیر آقایی، پانته‌آ بهرام، علی شادمان، نیره فراهانی، مهدی حسینی‌نیا، ایمان صفا، مه‌لقا باقری، نادر شهسواری بازی خواهند کرد.

 

اما سری دوم اکران‌های جذابپردیس سینمایی کورش ساعت 19 در سالن‌های یک، سه و پنج با فیلم سینما شهر قصه ادامه پیدا خواهد کرد. این فیلم به کارگردانی کیوان علی‌محمدی در بخش سودای سیمرغ در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرده است. گروه بازیگری این فیلم را حامد کمیلی, آناهیتا درگاهی,هدیه تهرانی و مرحوم جمشید مشایخی تشکیل می‌دهند که حضور استاد مشایخی در این فیلم با توجه به اینکه در قید حیات نیستند برای مخاطبان می‌تواند جذاب باشد.

 

ساعت 19:30 سالن های دو، چهار و شش نیز شاهد اکران فیلم خروج ابراهیم حاتمی‌کیا هستند. کارگردانی که فیلم‌هایش همیشه در جشنواره با استقبال روبرو بوده است. در این فیلم پانته‌آ‌پناهی‌ها، فرامرز قریبیان، محمد فیلی، محمود پاک‌نیت، جهانبخش سطلانی و مسعود رحیم‌پور به ایفای نقش خواهند پرداخت.

 

فیلم تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف در ساعت 21:30 در سالن‌های 3،1و5 اکران خواهند شد. در این فیلم میرسعید مولویان، مجتبی پیرزاده، پردیس احمدیه ، ایمان صیاد برهانی و حامد نجابت بازی خواهند کرد. فیلم خون شد مسعود کیمیایی نیز در ساعت 22 پایان بخش پنجمین روز اکران مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پردیس سینمایی کورش است. این فیلم نیز با توجه به تجربیات روزهای گذشته به احتمال بسیار با استقبال علاقمندان به فیلم‌های کیمیایی روبرو خواهد شد و سانس فوق‌العاده برای آن پیش بینی می‌شود. در فیلم مسعود کیمیایی سعید آقاخانی، سیامک انصاری، لیلا زارع، نسرین مقانلو، هومن برق نورد، سیامک صفری و ... بازی خواهند کرد.

 

سایر اخبار

جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور 1398/12/04جزییات تعطیلی یک هفته‌ای سینماهای کشور

محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یک هفته، از سر گیری اکران پس از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی‌صلاح اعلام کرد. ...

ادامه
1398/11/26"خورشید" بهترین فیلم فجر / "شنای پروانه" برگزیده تماشاگران شد

مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر در سالن همایش های برج میلاد با حضور هنرمندان و مسئولان و جمع زیادی از مردم علاقه مند در حالی برگزار شد که فیلم "خورشید" مجید مجیدی بهترین فیلم و "شنای پروانه" به کارگردانی محمد کارت بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.   مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با تشکیل صفی طولانی از مهمانان غیرسینمایی به همراه بچه‌هایشان عصر سه‌شنبه، ۲۲ بهمن در مرکز همایش‌های برج میلاد برپا شد.   ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش