چهارشنبه جنجالی‌ها در کورش
1398/11/16

پنجمین روز اکران‌های مردمی در پردیس سینمایی کورش در حالی آغاز خواهد شد که فیلم‌هایی که در جدول اکران این سینما قرار دارد از نظر نام و آوازه جذابیت‌های خاصی دارند.

ساعت 16:30 در سالن‌های گرندسینما، لاله‌زار و خورشید نو فیلم کمدی خوب، بد، جلف 2 ( ارتش سری) به کارگردانی پیمان قاسمخانی اکران خواهد شد. با توجه به اینکه در اکران‌های روز قبل سینماهای مردمی استقبال از این فیلم بسیار بوده است احتمال اکران فوق‌العاده برای آن پیش‌بینی می‌شود. در این فیلم پژمان جمشیدی ،سام درخشانی ،حامد کمیلی ،ریحانه پارسا ،گوهر خیراندیش ،امیرمهدی ژوله ،فرهاد آییش ،ستاره پسیانی ،مارال فرجاد ،شکیب شجره به ایفای نقش می‌پردازند که هر کدام از این نام‌ها به تنهایی می‌توانند خنده را بر لبان مخاطبان بنشانند.

 

اما فیلمی که ساعت 17 در سالن‌های فاروس، نایاک و نادر اکران خواهد شد. فیلم جنجالی شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت است. بر اساس اعلام روز گذشته پردیس سینمایی کورش این فیلم با حضور عوامل آن در میان مخاطبان اکران خواهد. برای این فیلم به احتمال بسیار زیاد سانس فوق‌العاده در نظر گرفته خواهد شد. در شنای پروانه جواد عزتی، طناز طباطبایی، امیر آقایی، پانته‌آ بهرام، علی شادمان، نیره فراهانی، مهدی حسینی‌نیا، ایمان صفا، مه‌لقا باقری، نادر شهسواری بازی خواهند کرد.

 

اما سری دوم اکران‌های جذابپردیس سینمایی کورش ساعت 19 در سالن‌های یک، سه و پنج با فیلم سینما شهر قصه ادامه پیدا خواهد کرد. این فیلم به کارگردانی کیوان علی‌محمدی در بخش سودای سیمرغ در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرده است. گروه بازیگری این فیلم را حامد کمیلی, آناهیتا درگاهی,هدیه تهرانی و مرحوم جمشید مشایخی تشکیل می‌دهند که حضور استاد مشایخی در این فیلم با توجه به اینکه در قید حیات نیستند برای مخاطبان می‌تواند جذاب باشد.

 

ساعت 19:30 سالن های دو، چهار و شش نیز شاهد اکران فیلم خروج ابراهیم حاتمی‌کیا هستند. کارگردانی که فیلم‌هایش همیشه در جشنواره با استقبال روبرو بوده است. در این فیلم پانته‌آ‌پناهی‌ها، فرامرز قریبیان، محمد فیلی، محمود پاک‌نیت، جهانبخش سطلانی و مسعود رحیم‌پور به ایفای نقش خواهند پرداخت.

 

فیلم تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف در ساعت 21:30 در سالن‌های 3،1و5 اکران خواهند شد. در این فیلم میرسعید مولویان، مجتبی پیرزاده، پردیس احمدیه ، ایمان صیاد برهانی و حامد نجابت بازی خواهند کرد. فیلم خون شد مسعود کیمیایی نیز در ساعت 22 پایان بخش پنجمین روز اکران مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پردیس سینمایی کورش است. این فیلم نیز با توجه به تجربیات روزهای گذشته به احتمال بسیار با استقبال علاقمندان به فیلم‌های کیمیایی روبرو خواهد شد و سانس فوق‌العاده برای آن پیش بینی می‌شود. در فیلم مسعود کیمیایی سعید آقاخانی، سیامک انصاری، لیلا زارع، نسرین مقانلو، هومن برق نورد، سیامک صفری و ... بازی خواهند کرد.

 

سایر اخبار

اکران فیلم سیمایی زن ها فرشته اند 2 1399/05/19اکران فیلم سیمایی زن ها فرشته اند 2

روز پنج شنبه 17 مرداد اکران فیلم زن ها فرشته اند 2 با حضور نیوشا ضیغمی ، سحر قریشی، سيروس همتی و محمد حسین فرحبخش با حضور عکاسان و خبرنگاران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. در ادامه می توانید عکس های این اکران  را مشاهده کنید. ...

ادامه
نیم بها شدن بلیت سینما‌ها از شنبه تا چهارشنبه 1399/05/09نیم بها شدن بلیت سینما‌ها از شنبه تا چهارشنبه

‍ نیم بها شدن بلیت سینما‌ها از شنبه تا چهارشنبه  به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در یازدهمین جلسه کارگروه بررسی آسیب‌های کرونا در سینما مصوب شد فروش سینماها از ابتدای مرداد ماه به مدت سه ماه کاملاً به سینماها تعلق گیرد و سهم دفاتر پخش توسط سازمان سینمایی پرداخت شود. در این جلسه مقرر شد از تاریخ اول مرداد لغایت اول آبان ۹۹ برای کلیه فیلم‌های ایرانی که با تایید شورای صنفی نمایش به چرخه اکران وارد شده‌اند، درآمد فروش آنها تماماً به سینما تعلق گیرد و در پایان اکران، معادل فروش خالص آنان، از سوی سازمان سینمایی به شرکت پخش پرداخت شود. تک سانس‌ها یا اکران دوم از شمول این قاعده خارج خواهد بود. همچنین به این فیلم‌ها یکصد میلیون تومان کمک هزینه اکران تعلق گیرد و برای دریافت وام ۴ درصدی، به میزان فروش و حداکثر تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان به صندوق کارآفرینی امید معرفی شوند و چنانچه فروش فیلمی از ۵۰۰ میلیون تومان بیشتر شد ۱۰۰ میلیون تومان دیگر نیز به صورت بلاعوض اعطاء شود. در این جلسه مقرر شد به منظور کنترل ترافیک و ایجاد تعادل در بازارهای مکمل و تا تشکیل شورای صنفی نمایش آنلاین، ورود فیلم‌ها به اکران آنلاین مشروط به نمایش حداقل ۲ هفته در سینماهای کشور باشد مگر با موافقت شورای صنفی نمایش. ضمناً اکران فیلم‌های خارجی صرفاً تا حدی باشد که به تشخیص ستاد کرونا، مخل سینمای ملی نباشد. پرداخت قبض برق سینماهای فعال حاضر در اکران از ابتدای مرداد ماه به مدت سه ماه توسط سازمان سینمایی از دیگر مصوبات این جلسه بود. همچنین گزارشی از روند فعالیت سینماها در دوران کرونا ارائه شد که حسین انتظامی با قدردانی از مدیران و پرسنل سینماها برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن‌های سینما بر ادامه این روند جهت حفظ سلامت مخاطبان سینما تاکید کرد. در این جلسه بنا به پیشنهاد دبیر شورای صنفی نمایش مقرر شد بلیت سینماها از روز شنبه تا چهارشنبه نیم بها باشد. در یازدهمین جلسه کارگروه بررسی آسیب‌های کرونا در سینما که با حضور حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی برگزار شد علاوه بر معاونان سازمان، منوچهر شاهسواری، سیدغلامرضا موسوی، محمود اربابی، مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش و محمد قاصد اشرفی رییس انجمن سینماداران حاضر بودند. ...

ادامه
تخفیف تابستانه 1399/04/21تخفیف تابستانه

 مخاطبین پردیس سینمایی کورش با مراجعه به وبسایت این پردیس میتوانند از تخفیف 20 درصدی تابستانه  در روزهای شنبه،یکشنبه،دوشنبه و چهارشنبه با کد تخفیف summer99 استفاده نمایند. ...

ادامه
خرید بلیتویدئو ۳۶۰ درجهسالن های همایش